pielęgnacja ciała

ENDERMOLOGIA ,BODY HEALTH to nieinwazyjna metoda wykorzystująca terapię próżniową do walki z cellulitem oraz otyłością,jednocześnie modeluje ciało i zmniejsza jego objętość.

Drenaż limfatyczny pobudza tkanki skóry i stymuluje mikrokrążenie,eliminuje płyny nagromadzone nadmiernie w organizmie..

Zabieg polega na zasysaniu próżnią powierzchniowych warstw skóry za pomocą głowicy zaopatrzonej w ruszające się wałki

.Działanie:

• redukcja cellulitu także zaawansowanego (2 i 3 stopień)
• zmniejszenie obwodu od 1-3 cm
• ujędrnienie skóry (zwiększenie produkcji kolagenu i elastyny)
• modelowanie sylwetki
• drenaż limfatyczny – redukcja obrzęków
• likwidacja uczucia „ciężkich nóg”
• oczyszczenie organizmu z toksyn – pobudzenie wymiany komórkowej
• wygładzenie rozstępów i blizn
• relaksacja i obniżenie stresu
• zwiększenie wchłaniania kosmetyków
• rozluźnienie mięśni i zwiększenie ich siły
• zmniejszenie nierówności na skórze

Przebieg zabiegu

Masaż ten uruchamia naturalne mechanizmy organizmu. W rezultacie ich pobudzenia dochodzi do zmniejszenia tkanki tłuszczowej oraz ujędrnienia ciała. Ponadto, podczas zabiegu dochodzi do przywrócenia drożności żył, napięcia tkanki i detoksykacji organizmu. Masaż rozluźnia zwartą tkankę, przynosząc ulgę całemu ciału, wpływa na otwieranie się komórek w skórze i sprawia, że nadmiar płynów jest z nich usuwany, a krążenie krwi jest przyspieszone.

Masaż próżniowy trwa 30 – 50 minut. Zabieg przeprowadzany jest na całej powierzchni ciała.Jest całkowicie bezpieczny i bezbolesny.

Zalecane jest poddawanie 2-3 sesjom w tygodniu. Pierwsze efekty widoczne są po wykonaniu 5-ciu zabiegów.,Seria to 10 zabiegów. Dla podtrzymania efektów powinno wykonywać się do 3-ch zabiegów w miesiącu.

KARBOKSYTERAPIA - TERAPIA "cudownym gazem " 

Zabieg polega na precyzyjnym podskórnym wstrzykiwaniu dwutlenku węgla 

Przede wszystkim sprawdza się w :
- redukcji cellulitu
- redukcji tkanki tłuszczowej
- redukcji rozstępów
- likwidacji zwiotczeń skóry

CO2 po podskórnym podaniu rozbija cellulit oraz złogi tłuszczowe , stymuluje produkcję kolagenu i elastyny ,zwiększa się jędrność skóry , przywraca i pobudza mikrokrążenie.

LipoRadioLogie Vinci - najnowocześniejsza i najbardziej skuteczna metoda redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu.

To system w którym zastosowano technologie wykazujące największą efektywność w zabiegach antycellulitowych, modelujących , wyszczuplających oraz ujędrniających.
Zabieg polega na masażu próżniowym 2 głowicami zawierającymi rolki, bipolarne fale radiowe, laser biostymulacyjny oraz promieniowanie LED

KRIOLIPOLIZA

Kriolipoliza to opatentowana,innowacyjna metoda polegająca na chłodzeniu komórek tłuszczowych,która powoduje ich trwały rozpad.Lipidy z komórek tłuszczowych zostają uwolnione i transportowane przez układ limfatyczny w celu ich przekształcenia.W rezultacie dochodzi do bezpowrotnej redukcji tkanki tłuszczowej.
Tę metodę szczególnie poleca się osobom,które mimo aktywnego trybu życia ,nie mogą sobie poradzić z miejscowym nadmiarem tkanki tłuszczowej w takich obszarach jak :
* brzuch 
* plecy
* biodra
* uda
* ramiona
Zabieg kriolipolizy trwa od 30 do 60 minut,jest nieinwazyjny i bezbolesny.Polega na zassaniu ,specjalnie do tego zaprojektowaną głowicą ,fałdu niechcianego tłuszczu z użyciem maty anty-odmrożeniowej,następnie schłodzeniu.Najbardziej optymalną temperaturą chłodzenia jest +5 stopni C.do -5 stopni C.Pełen efekt redukcji tkanki tłuszczowej jest widoczny po okresie 2-3 miesięcy.

REWELACYJNE EFEKTY W POZBYCIU SIĘ MIEJSCOWEJ TKANKI TŁUSZCZOWEJ  I CELLULITU 


RF-FALE RADIOWE -TERMALIFTING
To najnowocześniejsza metoda pozwalająca w szybkim czasie ujędrnić nasze ciało, pozbyć się zwiotczeń na brzuchu ,udach czy ramionach.
Fale radiowe stymulują tkanki powierzchowne i głębiej położone,poprawiają ich dotlenienie, odżywienie oraz ich mikrocyrkulację.
Zabieg polega na podgrzaniu włókien kolagenowych ,co wywołuje ich skurczenie i napinanie, dzięki czemu następuje proces regeneracji.
Dochodzi do uporządkowania się ich struktur.Ponadto fale radiowe stymulują fibroblasty do odbudowy i wytwarzania kolagenu i elastyny zwiększając gęstość, elastyczność i napięcie skóry.

Efekty zabiegu RF :
- ujędrnianie ciała
- lifting skóry brzucha
- podniesienie pośladków
- wysmuklenie talii
- redukcja miejscowej tkanki tłuszczowej i cellulitu
- złagodzenie  rozstępów
 
 

STRETCH MARK TREATMENT-ZABIEG NA ROZSTĘPY
Poprawia strukturę tkanek, wygładza powierzchnię skóry ułatwiając wyrównywanie istniejących rozstępów poprzez pobudzenie aktywności komórkowej. Seria :10-12 zabiegów ;2-3 zabiegi w tygodniu Czas :60 min

DOTYK JEDWABIU 
Aromatyczny zabieg głęboko nawilżający oraz wygładzający ciało oparty na skladnikach zawierajacych aromaty z truskawki , wiśni czy kiwi .
Czas : 60 min.

PERFECT LINE -MIKRONIZED MARINĘ ALGĘ BODY WRAP-ZABIEG WYSZCZUPLAJĄCO-ANTYCELLULITOWY NA BAZIE 100 % MIKRONIZOWANEJ ALGI MORSKIEJ
Zabieg stymuluje mikrokrążenie krwi, odżywia .nawilża i detoksykuje Twoją skórę. Redukuje złogi tłuszczowe, eliminuje nadmiar wody z tkanek oraz zmniejsza cellulit. Seria :6-12 zabiegów ;1,2 w tygodniu 
Czas : ok.50min.

THALGOMINCE BODY WRAP- INTENSYWNY ZABIEG WYSZCZUPLAJĄCO-ANTYCELLULITOWY
Zabieg modeluje sylwetkę i redukuje cellulit. Skóra odzyskuje gładki i sprężysty wygląd, nadmierne krągłości znikają pozostawiając nowe, smuklejsze kształty. Seria:10-12 zabiegów,3 zabiegi w tygodniu
Czas:90min.

CZEKOLADOWA ROZKOSZ - rozpieszczający seans dla ciała i zmysłów
Aromat czekolady poprawia samopoczucie ,daje przyjemne uczucie relaksu i odprężenia oraz dostarcza niezapomnianych doznań.
Po zabiegu skóra staje się miękka i niewiarygodnie gładka ,a zmysłowy zapach czekolady pobudzający endorfiny-hormony szczęścia- utrzymuje się przez wiele godzin po zabiegu.