masaże


AROMATYCZNY MASAŻ CIEPŁYMI MUSZLAMI
Masaż łączący w sobie właściwości owoców morza oraz kojący dotyk ciepła.
Masaż pozwoli Ci zapomnieć o troskach dnia codziennego.
Specjalna technika masażu bazująca się na filozofii chińskiej. Masaż wyrównuje poziom energii w organizmie,
poprawia elastyczność i jędrność skóry, dodaje witalności oraz odżywia i mineralizuje skórę.

MASAŻ ŚWIECĄ NA CIEPŁO
Masaż przynosi ukojenie dla suchej,pozbawionej witalności skóry, zapewnia głębokie rozluźnienie i uspokojenie poprzez likwidację napięć
Odpowiednio dobrane składniki dają doskonały efekt mineralizacji skóry, głębokiego nawilżenia,
wyciszenia emocji i napięć skumulowanych w Twoim ciele (w zależności od użytej świecy).

MASAŻ „MER & SENS"                                                                                                                    
Masaż z użyciem kamieni i wykorzystaniem relaksującego olejku aromatycznego Aromaceane Massage Oil. Zabieg wpływa na ośrodki energii zwane czakrami, pomaga pozbyć się napięć i stresu, działa uspakajająco i relaksujące, poprawia odżywienia skóry, zwiększa przepływ krwi przez mięśnie, ułatwia penetrację substancji odżywczych i powoduje sprawniejsze wydalanie produktów przemiany materii. Masaż jest polecany dla klientów spiętych, zestresowanych. Masażowi towarzyszy wrażenie falowania, które pozwala na rozluźnienie z niczym nieporównywalne. Kamienie bazaltowe pochodzenia wulkanicznego są podgrzewane, kamienie narzutowe pochodzenia morskiego są ochładzane. Oba rodzaje mają aktywne zastosowanie, nie tylko przez położenie ich w precyzyjnych punktach, ale też używane do samego masowania.

MASAŻ PANTAI LUAR                                                                                                                     
Pantami Luar jest indonezyjskim masażem, do którego wykorzystuje się specjalne bawełniane „stemple"wypełnione ziołami i przyprawami. Pantami Luar poprawia krążenie, usuwa toksyny z organizmu i odpręża. Ciepło oleju i delikatne ruchy masażysty sprawiają, że po godzinnym zabiegu czujemy się jak nowo narodzeni.
Ciepło powoduje wydzielanie niezwykłego aromatu mieszanki w stemplach, dzięki czemu mamy też do czynienia z aromaterapią. Po krótkim kontakcie ze stemplem o wysokiej temperaturze ciało wysyła błyskawicznie informację do centralnego układu nerwowego, który w odpowiedzi uruchamia mechanizmy regenerujące.Delikatne ruchy, przypominające dotyk fali, sprawiają, że poczujemy przypływ energii i odnowę organizmu.

MASAŻ KLASYCZNY
Jest to zespół różnych zabiegów manualnych , które w sposób mechaniczny, przez powierzchnię ciała działają na skórę, tkankę podskórną, mięśnie, torebki i wiązadła stawowe, a także za pomocą wielu chwytów, ruchów i opracowań na układ krążenia , nerwowy, wewnątrzwydzielniczy, a nawet na narządy wewnętrzne.

MASAŻ LIMFATYCZNY
Jedna z metod leczenia fizykalnego, pozwalająca na usprawnienie krążenia limfy, przeciwdziałająca powstaniu chorób wywołanych jej zastojem. Oczyszcza organizm z toksyn i wzmaga jego odporność, likwiduje obrzęki zastoinowe, zapalne i chłonne.

MASAŻ SEGMENTARNY ( LECZNICZY)
Masaż ten opiera się na powiązaniach pomiędzy pewnymi obszarami skóry , tkanki łącznej, mięśniowej a naczyniami i narządami wewnętrznymi, które unerwiane są przez te same odcinki rdzenia kręgowego. Poprzez ten masaż wpływa się na ogniska chorobowe leżące poza tkanką skórną oraz na zmniejszenie lub ustąpienie czynnościowych zmian chorobowych powstałych w tkankach.