jacuzzi

JACUZZI -WODNA ROZKOSZ Z BĄBELKAMI
nasz umysł...
Ma zbawienny wpływ na nasz umysł i likwidację uczucia napięcia, niepokoju czy depresji. Podczas relaksu w SPA wytwarzane endorfiny zmniejszają uczucie bólu i pozwalają na uzyskanie efektu całkowitego odprężenia i uczucie dobrego nastroju.
po wyczynach sportowych i w rehabilitacji...
Korzystanie z hydroterapii przynosi znaczące efekty w rehabilitacji, po ćwiczeniach fizycznych, treningach bądź innych zmaganiach sportowych. Podczas uprawiania sportu lub innych czynności fizycznych tysiące mikroskopijnych włókien mięśniowych intensywnie kurczą i rozciągają się na przemian. Efektem tego jest wydzielanie się i kumulowanie w mięśniach kwasu mlekowego, to z kolei jest powodem powstawania bólu, sztywności mięśni i zmęczenia. Masaż w gorącej wodzie w SPA intensyfikuje krążenie krwi i szybkie odbieranie kwasu mlekowego z tkanek mięśniowych, a tym samym swobodniejsze ruchy. Zmęczenie i ból ustępuje dając Twojemu ciału uczucie pełnej rehabilitacji.
artretyzm...
Stwardniałe mięśnie, ograniczone ruchy stawów, bóle... to niektóre oznaki artretyzmu. Kombinacja hydro i powietrznego masażu łagodzi ból. Najważniejszymi jednak czynnikami są prężność i temperatura wody. Ćwicząc bolące stawy w gorącej wodzie, mięśnie stają się bardziej rozciągliwe, natomiast ból zmniejsza się. Dzięki temu możecie poruszać się z wielką swobodą nawet podczas wykonywania codziennych czynności.
bezsenność...
Wiele ludzi cierpi nieraz z powodu bezsenności wywołanej najczęściej stresem czy niepokojem.
Ciepło, kojąca woda i silny masaż umożliwia organizmowi uspokoić się i "wyciszyć", co jest podstawowym
warunkiem dobrego snu.